Krogi šajā ezera pusē bijuši jau izsenis, jo pirmās Marienburgas (tagad Alūksnes) pilsētas ēkas un krogi bijuši pārsimts metru no “Jaunsētām”, blakus vecajam tiltam uz Pilssalu.

Viesu nams

 Galvenajā „Jaunsētu” kompleksa mājā izvietojies ne tikai Katrīnkrogs, bet arī 7 gaumīgi un atbilstošā stilā ieturētas viesu istabiņas. Viesu nama iekārtojums, mēbeles un interjera dizains izveidots 17 g.s. stilā, kad Alūksnes apkārtnē, pavisam netālu no Jaunsētām sava audžutēva Ernsta Glika gādībā izauga vēlākā Krievijas cariene un varenā Krievijas cara Pētera I sieva Katrīna I (1684-1727).

 Tadēļ arī viesnīcā atradīsiet divas īpašas un izteikti tā laika stilā ieturētas istabiņas – Pētera I istabu un Katrīnas I istabu, kas priecēs Jūs ne tikai ar savu interjeru, bet arī ar skatu uz Alūksnes ezeru no istabiņu balkoniem.

 Kā jau kārtīgam krievu karavadonim pienākas, arī grāfa Šeremetjeva istaba priecēs Jūs ar neatkārtojamu skatu uz Alūksnes ezera Garo salu. Grāfs Šeremetjevs, kas bija Krievu armijas karavadonis cīņā par stratēģiski nozīmīgo Marienburgas (Alūksnes) pili, izcēlies ar īpašu karavadīšanas gudrību un galvenokārt pateicoties viņam 18 g.s. sākumā Marienburgas pils tikusi ieņemta. Tāpat Jūsu ērtībām un naktsmieram arī Katrīnai un Pēterim I padevīgo vasaļu istabas un krievu karavīru kazarmas.

 Izvēlēties sev atbilstošāko istabiņu un cenu variet šeit!

 Lai rezervētu, lūdzu rakstiet jaunsetas@inbox.lv vai zvaniet +371 28 650 600.